0

“Me ty vi edhe me vdek”, Rinor Hykolli publikon mesazhet e fundit me të ndjerin Albert Krasniqin.

Ish-menaxheri i BabaStars, i cili plagosi edhe reperin e njohur shqiptar Noizy, sot është privuar nga jeta në rrugën ” Ndue Perlleshi” në Prishtinë.

Ndaj këtij aktit tragjik në Prishtinë, ku mbeti pa shenja jete ish-menaxheri i “Baba Stars”, Albert Krasniqi ka reaguar artistë dhe miqët e tij.

Ndër ta është edhe menaxheri i Taynës Rinor Hykolli.

Ai përmes faqes së tij zyrtare në Instagram ka ndarë disa foto me Albertin si dhe bisedën e fundit të bërë me të.

SHPËRNDAJE