26.5 C
Kosova, Prishtina
E martë, 16 Gusht, 2022

Këshilla

Të fundit

Duke pirë qumësht me cucëll, Learta publikon foton me të ëmbël të Matinës

Që kur Learta Jakupi, u bë pjesë e familjes së njohur të këngëtares, Shyhrete Behluli, ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan...

Marina sjell imazhe nga dhoma e fëmijës, zbulon edhe gjininë

Marina sjell imazhe të reja nga shtatzënia, thotë se mezi pret ardhjen e vajzës Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë në pritje të fëmijës së...

Pa dhe me grim, transformim i madh në pamje i Gilit

Këngëtarja kosovare e shumë pëlqyer nga publiku për muzik e pastër që ka sjellë ndër vite po vazhdon të jetë e rrethuar me dashurinë...

Është ndër këngëtaret me të dashur për publikun, a po e njihni?

Sabri Fejzullahu është padyshim një prej këngëtarëve më të dashur kosovarë. Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare tash e një kohë shumë të gjatë...

Adelina vishet me fustan të ngushtë, nxjerrë në pah gjoksin gjigant

Diva Adelina Ismaili, nuk po e shohim më si këngëtare. Tani, ajo i është përkushtuar më shumë profesionit të ri , atë të prezantueses, shkruan...