0

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, përcjell ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Këngëtarja mbrëmë ka dal për kafe.

E veshur krejt bardh dhe shkurt, Adelina ka marre gjithë vëmendjen e të pranishmëve.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE