0

Ky është i riu që vdiq në aksidentin e rëndë në Viti.

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot ë qytetin e Vitisë.

Një person ka mbetur i vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar.

Lajmin e ka konfirmuar për Reporteri.net, Liridona Xheladini, zëdhënëse e Prokurorisë Themelore në Gjilan.

Vik.tima raportohet se është një i ri nga fshati Gërmovë.

Në faqen në Facebook nga ky fshat kanë dhënë detaje për të riun që humbi jetën si pasojë e këtij aksidenti.

SHPËRNDAJE