0

Aktorja e njohur prezantoi prindërit.

Seray Gözler është një ndër aktoret e njohura turke, e cila me rolin e “Ferides” u bë e njohur dhe e dashur nga publiku shqiptar.

Artistja 59 vjeçare me rolin e gjyshes nga seriali “Mos ma lësho dorën”, i cili u transmetua edhe në Kosovë ku mori vëmendjen dhe u bë ndër personazhet e pëlqyera.

Sikurse të gjithë artistët, edhe aktorja Gözler po tregohet aktive në rrjete sociale, ku po publikon pamje të shumta nga përditshmëria.

Sot, ajo publikoi një imazh të bukur, në të cilin shihet pranë personave më të dashur të saj, babait dhe nënës.

Seray Gözler ka vite që është pjesë e aktrimit dhe njihet për role të shumta, ndër to: “Yalanci”, “Arka Sokaklar”, “Aynalar”, “Son Bahar”, “Sultan”, “Hayat Sarkisi” etj.

SHPËRNDAJE