0

Cansu Dere është një aktore tejet e njohur nga kinematografia turke.

Atë e kemi parë të rrëmbejë rolet kryesore në secilin serial që ka luajtur, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Zeynepit’ në serialin ‘nënëa’.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private.

Dhe tani, mediat turke flasin për një lidhje shumë serioze me aktorin e njohur, Engin Akyürek./ORAinfo/

SHPËRNDAJE