0

Seriali ‘Nëna’ po vazhdon të jetë një ndër më të popullarizuarit në Turqi dhe më gjerë.

Personazhet e këtij seriali u bënë tejet të pëlqyer dhe të njohur, përcjell ORAinfo.

E personazhe kryesore ishin, ‘Zeynep’ dhe ‘Melek’ e që morën shumë fansa edhe jashtë kufijve kombëtarë.

Ato tani takohen bashkë edhe jashtë serialit dhe fotografohen duke u përqafuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE