0

Gjiko dhe Elita janë çifti më i përfolur.

Ata para pak muajve janë bërë prindër për herë të parë dhe djalin e tyre e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Gjiko ka publikuar një foto në të cilën shihet me Zërin të cilin e ka veshur me stilin e tij.

“Krejt qka boj tash e mbas o per ty dali jem”- ka shkruar Gjiko./ORAinfo/

SHPËRNDAJE