0

Genta Cana është një prej moderatoreve shumë të njohura shqiptare.

Ajo ishte kryesisht e përfshirë në fushën e sportit dhe me pamjen e saj u bë tejet e njohur qysh në fillim, përcjell ORAinfo.

Ditë me parë Genta i ka dhënë fund beqarisë dhe bëri një dasmë madhështore.

E veshur në vello, Genta u bë nusja më e bukur që keni parë ndonjëhere.

Ndërsa tani Genta dhe burri i saj e kanë nisur muajin e mjaltit.

Në një foto të postuar nga Genta, ata kanë zgjedhur bregdetin e Turqisë për muajin e mjaltit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE