0

Në këtë vend do ta lind vajzën Sara.

Çifti i njohur Sara dhe reperi i njohur Ledri janë çifti më i përfolur i momentit, ata së bashku po presin edhe një fëmijë.

Para disa ditësh Sara dhe Ledri bënë një event për fëmijun që po vië në jetë, kështu duke u bërë ky event “Baby shoëer” më i përfolur i momentit.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/ledri-sara-mp4″]

Në Prive, në rubrikën e vërtëtë e pa vërtëtë është përfolur se çifti do të largohet nga Kosova dhe ky lajm rezultoi të jetë shumë i vërtetë.

Megjithatë pas festës si duket çifti do të largohen duke marre rrugë për në Gjermani, Sara është në javët e fundit të shtatzënisë, kështu po pritet që ajo të lind atje.

SHPËRNDAJE