0

Andi Krasniqi është ndarë nga e fejuara e tij.

Djali i Ramadan Krasniqit, u bë i njohur që në lindje, pasi babai i tij i dedikoj një këngë, që asaj kohe u bë shumë e dëgjuar.

Kënga e Andit qe bërë hit, madje shumë kush ja la djalit emrin Andi pasi që Dani e lansoj këngën në vitet 90-të.

Andi Krasniqi është rritur e bërë burrë, madje kohë më parë u bë e ditur edhe fejesa e tij, që nuk kaloj pa vëmemdjen e medias, shkruan kosovarja.

Siç bëmë të ditur pak ditë më herët, Andi i ka dhënë fund lidhjes me Dafinen. Më ata nuk e ndjekin njëri tjetrin në rrjete sociale dhe kanë fshirë fotot e përbashkta.

Tani Andi po rri më shumë me të atin.

SHPËRNDAJE