0

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAvip.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo ka treguar se sot ka pirë kafe me Gilin dhe me Motrat Mustafa./ORAvip/

SHPËRNDAJE