0

E dashuruar kokë e këmbë, zbulohet i dashuri i mbesës së Shyhrete Behlulit.

Të njohura për publikun shqiptar janë thuajse çdo anëtar i familjes së këngëtares Shyhrete Behluli.

Këtë fat e kanë pasur edhe nipat e mbesat, të cilët shpesh përfolën nga mediat rozë.

Vajza e madhe e Njomzës, Elira, njihet si një vajzë mjaftë simpatike dhe joshëse, ku shpesh publikon imazhe provokuese.

Sa i përket jetës private, duket se ajo tashmë ka nisur një lidhje dashurie.

Në disa foto shihet Elira e lumtur krahë të dashurit të saj, duke shijuar pushimet në një ambient luksoz.

SHPËRNDAJE