0

Kjo ishte arsyeja se pse Tuna udhëtoj për në Amerikë pas ndarjes
Pas ndarjes së përfolur nga Patris Berisha, këngëtarja e njohur Tuna udhëtoi drejt Amerikës.

Ajo po qëndron me Linda Halimin dhe familjen e saj.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/tuna-po-i-shijon-pushimet-luksoze”]

Burime për “Prive” kanë bërë me dije se Tuna është larguar nga Shqipëria për arsye personale dhe profesionale, të lidhura me karrierën. Këngëtarja po punon për disa këngë të reja me producentë të njohur, përfshirë dhe ish të dashurin e Cardi B, Swiftondemand.

Kujtojmë se Tuna ende nuk ka reaguar për ndarjen nga bashkëshorti, mirëpo veprimet e saj janë bërë shkak i aludimeve.

SHPËRNDAJE