0

Kjo pozë e Zanfines iu le pa gjumë.

Këngëtarja Zanfina Ismaili është cilësuar gjithmonë si një nga femrat me trupin më të bukur, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja që tashmë eshtë në të 30-tat e saj, ende po duket shkëlqyeshëm.

Zanfina, i ka ruajtur linjat trupore perfekte, madje i ka kultuvuar edhe më shumë, e këtë e tregon edhe kjo foto.

Zanfina prej kohësh nuk është aktive në muzikë dhe as që ka bërë ndonjë paralajmërim se do të rikthehet me diçka të re.

Deri në rikthim, ja një foto joshëse nga Zanfina Ismaili.

SHPËRNDAJE