0

Zanfina Ismajli është një emër tejet i njohur për publikun kosovar.

Ajo ishte për shumë vite pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAvip.

Zanfina ka kohë që është larguar nga muzika, mirëpo jo edhe nga publiku pasi është tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Në postimin e fundit, ajo tregon se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE