0

Zanfina Ismaili është këngëtarja e njohur nga Prishtina dhe që u bë shumë e njohur që nga paraqitja e parë si këngëtare dhe si motra e Adelina Ismaili.

Këngëtarja Zanfina Ismajli është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime me ndjekësit e saj, shkruan GazetaBlic.

Ajo së fundi në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ka publikuar një foto bashkë me motrën e saj Emën‘Bota në një foto’, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Zanfina është shumë e afërt me motrat e saj Adelinën dhe Emën cila shpesh publikon momente bashkë me to.Projekti i fundit i Zanfinës është ‘S’je ai mo’.

Ka një vit që e ka publikuar këtë projekt, gjatë vitit 2018-të nuk ka sjellë asnjë këngë.

SHPËRNDAJE