0

Zanfina Ismaili është këngëtarja që për një kohë ishte shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo tani është larguar nga muzika dhe nuk ka paralajmëruar ndonjë kthim të mundshëm, përcjell ORAinfo.

Zanfina është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, pas rastit ku mbeti pa jetë një 7 vjeçar kosovar në Zvicërr, ajo ka postuar një foto kun a tregon sa është prekur nga rasti./ORAinfo/

SHPËRNDAJE