0

Zanfina vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Tash e një kohë, ajo nuk ka lansuar ndonjë projekt muzikor, shkruan ORAinfo.

Por, Zanfina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me shumë stil dhe ka zbuluar barkun./ORAinfo/

SHPËRNDAJE