0

Seriali Benni Affet, ende po vazhdon me transmetimin e tij maratonik.

Kjo telenovelë turke po shfaqet edhe në ekranet tona dhe po ka shikueshmëri të madhe, përcjell ORAinfo.

Njëra nga personazhet më të dashura mbetet roli i Ymytit, që interpretohet nga aktori, Deniz Evin.

Ai në jetën reale është i martuar me Beharin që në serial luan rolin e motrës së tij.

Së fundmi Denizi ka treguar disa foto nga familja e tij. Kësaj radhe ai na ka prezantuar me nënën e tij që është një zojnë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE