0

Yllka Kuqi është tani një prej këngëtareve më aktive të skenës muzikore shqiptare.

Përveç me këngë të reja, ajo është shumë e pranishme edhe në mbrëmje e në koncerte, në Kosovë e në diasporë, përcjell ORAinfo.

Paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse e bëjnë shumë më ndryshe se këngëtaret e tjera.

Sot, ajo duket se ka shkuar të performojë në një mbrëmje, dhe ka postuar një foto ku shihet e veshur në komplete të kuqe dhe me to duket se ka zbuluar më shumë se që duhet pjesën e gjoksit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE