0

Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me pallto dhe fustan të gjatë si dhe në kokë mban një kapele.

Por ajo ka arritur të tërehq vëmendjen duke zbuluar këmben me shumë se çduhet. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE