0

Ajo është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Fjala është për këngëtaren nga Gjakova, Yllka Kuçi.

Yllka me zërin e saj të ëmbël ka bërë që të jetë shumë prezente në koncerte e dasma në gjithë vendet ku gjenden shqiptarët, përcjell ORAinfo.

Mbrëmë ajo ka shkuar në një aheng dhe për këtë ajo ka zgjedhur të vesh fustanin me të bukur.

I ngushtë e krejt me xixa-xixa, Yllka ka shkëlqyer me pamjen. Ndërsa vëmendjen e ka marrë trupi i saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE