0

Yllka vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Sot ajo ka publikuar një fot o në të cilën shihet bashkë me burrin e saj.

Fustani është ai që mori tërë vëmendjen dhe që Yllkës po i rri shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE