0

Yllka Kuqi është një këngëtare tejet e përfolur dhe e pëlqyer shqiptare.

Ajo hy në mesin e këngëtareve më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare, përcjell ORAinfo.

E krahas angazhimeve të shumta që i ka në profesion, Yllka është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Mbrëmë ajo bashkë me burrin kanë shkuar në një dasmë dhe pamja e tyre i ‘mahniti’ të gjithë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE