0

Me plis në kokë Yllka mori vëmendjen e të gjithëve.

Me baladat dhe këngët ritmike që solli që nga fillimi i karrierës së saj muzikore, Yllka Kuqi bëri për vete gjithë publikun shqiptar.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/yllka-mp4-7″]

Përveç zërit unik, Yllka pëlqehet edhe për stilin dhe paraqitjet e saj skenike.

Së fundmi, këngëtarja nga Gjakova rrëmbeu vëmendje me veshje kombëtare edhe plis në kokë.

Kujtojmë se në muajin shkurt, Yllka dhe bashkëshorti i saj Astriti u bënë prindër për herë të parë, të vajzës që e pagëzuan me emrin Luiza.

SHPËRNDAJE