0

Yllka Kuqi është një këngëtare tejet e përfolur dhe e pëlqyer shqiptare.

Ajo hy në mesin e këngëtareve më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare, përcjell ORAinfo.

E krahas angazhimeve të shumta që i ka në profesion, Yllka është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet në një dasmë me burrin dhe që të dy shihen duke vallëzuar në një dasmë e fotoja i ka zënë në një pozë interesante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE