0

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Luiza, shkruan ORAvip.

E pas lindjes, Yllka nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/yllkak5-mp4″]

Sot e ka ditëlindjen vajza e saj, Luiza.

Yllka ka publikuar disa foto ku shfaqet në krahët e burrit dhe vajzës së saj.

Kaq bukur po duken ata në 1 vjetrin e lindjes së vajzës së tyre. /ORAvip/

SHPËRNDAJE