0

Stili i çuditshëm i Yllka Kuqit, kështu se keni parë asnjëherë.

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, vazhdon të jetë një prej personazheve mjaft të ndjekur në rrjetet sociale.

Mirëpo, ajo që tërheq vëmendje së fundmi është veshja e këngëtares apo stili i saj i ‘çuditshëm’.

Yllka ka postuar një fotografi në Instagram, e cila habiti të gjithë me veshjen, madje kështu nuk e keni parë asnjëherë.

“Dal e rri tek dera me hek pak merzi”, ka shkruar Kuqi.

Vlen të ceket se, Yllka po vazhdon të jetë e angazhuar me projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

SHPËRNDAJE