0

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para pak kohësh është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Luiza, shkruan ORAvip.

E pas lindjes, Yllka nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo se fundmi është bërë gati me dal.

E veshur me fustan të zi e të ngushtë, Yllka ka zbuluar tatuazhin e bërë në shpinë.

Për më tepër shikojeni videon dhe kuptojnë domethënien e kësaj tatue. /ORAvip/

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/yllkak5-mp4″]

SHPËRNDAJE