0

Nuk do t’ju besoni syve, kështu dukej Yllka Kuçi 8 vjet më parë.

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka muaj më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Atë e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto të 8 viteve më parë, e ku duket po e njëjta si tani.

Duket se Yllka s’ka ndryshuar fare ndër vite.

SHPËRNDAJE