0

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAvip.

Yllka muaj më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Këngëtaren e gjejmë tejet aktive me psotime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shhet se ka dalë për kafe, e veshja e saj plot stil është ajo që pa dyshim mori gjithë vëmendjen. /ORAvip/

SHPËRNDAJE