0

Yllka Kuçi është këngëtarja nga Gjakova e që për momentin është shumë e pëlqyer në publik.

Edhe pse sfidoi vetën në shumë zhanrre, Yllka rezultoi të jetë shumë e suksesshme në secilën, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është shumë e përkushtuar në profesion, Yllka nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet se ka zgjatur flokët, e ajo që merr gjithë vëmendjen është pamja e saj pa grim dhe jo si jemi mësuar ta shohim atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE