0

Tashmë është shumë e dashur për publikun.

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’.

Ajo përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veqantë, shkruan ORAinfo.

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto ku duket se ka rregulluar flokët dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE