0

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja nga Shqipëri, e që me zërin, elegancën dhe thjshtësinë e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Ajo dhe aktori I njohur Bes Kallaku janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar pushtoi mediat rozë për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Tani ata janë prindër të një vajze, që e kanë quajtur Ajka, dhe gjatë kësaj kohe Xhensila është larguar nga skena për t’iu përkushtuar rritjes së vajzës.

E Xhensila, tani duket se është kthyer në formën e saj më të mirë, e këtë e shohim në fotot që i poston e sidomos në këtë të fundit ku ajo shfaqet me fustan të kuq e më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE