0

Do të habiteni si e quan Xhensila vjehrrën e saj.

Ditën e sotme, nëna e Bes Kallakut feston 60-vjetorin dhe në këtë përvjetor nuk kishte si të mungonte një urim nga aktori i humorit dhe nusja, Xhensila Myrtezaj.

Besi ka ndarë një foto nga festa e organizuar për të ëmën, ku shihet duke e përqafuar, krahas së cilës ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla.

Besi ka publikuar një foto nga festa, ku shihet duke përqafuar të ëmën, krahas së cilës i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla.

“Mamaja ime, Shpresa, lule kamomil, prehëri i paqes, gjumi i qiellit. Urime 60 vjetorin e bukura mam.”

Po ashtu, edhe Xhensila ndau një foto ku shihet duke përqafuar vjehrrën dhe të dyja duken shumë të lumtura.

SHPËRNDAJE