0

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e në veçanti Xhensila.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur me stil sportiv dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE