0

Alp Navruz është një prej aktorëve më të pëlqyer të momentit në Turqi.

Suksesi i tij dëpërtoi edhe jashtë kufijve turk dhe në publikun shqiptar ai u bë tejet i njohur me rolin e ‘Xhenkut’ në serilian ‘Mos ma lësho dorën’, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i përfolur sidomos për lidhjet e tij.

Dhe tani mediat turke flasin për një lidhje të tij me aktoren e njohur, Ozgu Kaya./ORAinfo/

SHPËRNDAJE