0

Naser Rafuna është personazh shumë i dashur për të gjithë publikun.

Ai karakterizohet me rolet e tij të shumta, e së fundmi me atë të ‘Xhekut’, shkruan ORAinfo.

Naseri është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet gruaja e tij paksa e lodhur.

Ndryshe, ai ka një familje të vogël, gruan dhe një djalë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE