0

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/ario-mp4″]

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Edhe pse fëmija e saj janë rritur dhe janë bërë gati për martesë, Xhbanja po duket si një çikë 20 vjeçare.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e rregulluar bukur.

‘Xhbanja’ me kalimin e kohës po bëhet çdo ditë e më e bukur. /ORAvip/

SHPËRNDAJE