0

Arjola Demiri është aktorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin, ‘O sa mirë’ ai që e bëri tejet të njohur dhe të pëlqyer në publik.

Krahas angazhimeve që i ka në profesion, ‘Xhbanja’ është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa foto në Instastory e me të cilat tregon se gjyshja e saj ka ndërruar jetë sot./ORAinfo/

SHPËRNDAJE