0

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i pëlqyer në publikun turk e atë të huaj.

Popullaritet të madh po arrin edhe në publikun shqiptar ku është duke u transmetuar këtë kohë, përcjell ORAinfo.

Dy personazhe shumë të pëlqyera janë padyshim ato të Azrës dhe Xhansusë që në seria janë motra.

E ato po takohen edhe jashtë serialit.

Në këtë foto shihet Xhansu në një gjendje aspak të mirë e Azra po i rri pranë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE