0

Aktorja dhe modelja e njohur, Arta Elezaj njihet për fotografitë provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka ndryshuar “look-in”. Aktorja tashmë ka një stilt ë ri të frizurës.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/aar-mp4″]

Por, vëmendja është tek veshja e saj. Ajo ka veshur diçka të hapur, ku i duket gjokësi.

Elezaj është gjithmonë në qendër të vëmendjes me pozat e saj.

SHPËRNDAJE