0

Vlora Çitaku është politikane e njohur kosovare dhe që për momentin ushtron postin e ambasadores kosovare në SHBA.

Ajo ka qenë përherë një ndër politikanet më të zëshme shqiptare, shkruan ORAinfo.

Tani Vlora jeton në Washington edhe atje na njofton me aktivitetet e saj profesionale dhe private.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga pushimet e saj. Ajo shfaqet e veshur me fustan me lula.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE