0

Kështu dukej Vlora Dumoshi para 26 viteve.

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi është një nga femrat më të suksesshme kosovare.

Ajo është mjaftë e pëlqyer nga publiku shqiptar, ku përveç punës profesionale, shpesh përfolët edhe për jetën private, shkruan Kosovarja.

Duke ndarë imazhe të ndryshme në llogarinë e saj, së fundmi vendosi të na befasojë duke ripublikuar një imazh të vitit 1994.

Duke pozuar e buzëqeshur e plot pozivitivitet, Vlora duket e thjeshtë dhe natyrale, gjë e cila është për tu admiruar.

SHPËRNDAJE