0

Vjosa tregon se në tryezën e saj çdo të shtunë ka fli dhe krelanë me duqa.

Ushtruesja e detyrës së Presidentes, Vjosa Osmani, ka treguar shumëçka rreth karrierës politike dhe jetës personale.

Nga pozita si Presidente në detyrë e deri tek ajo si nënë, Osmani i tregoi të gjitha.

A i kanë dhënë ndërkombëtaret direktiva, çfarë do t’ju thoshte qytetarëve të Kosovës, a po mendon të bëhet sërish nënë, çfarë i kërkojnë vajzat çdo të shtunë, cili ka qenë momenti më i rëndësishëm në jetën e saj dhe cili më qesharak në Kuvend?

SHPËRNDAJE