0

Vjollca Haxhiu është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është më pak aktive me këngë të reja, mirëpo është shumë e pranishme në mbrëmje e koncerte të ndryshme, përcjell ORAinfo.

E paraqitjet e saj nëpër mbrëmje janë gjithmonë e më tërheqëse dhe bie në sy stili i saj I veçantë.

Së fundi ajo ka shkuar në një mbrëmje festive dhe ai që merr gjithë vëmendjen është fustani i saj veror./ORAinfo/

SHPËRNDAJE