0

Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, përcjell ORAinfo.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video ku ajo shihet e veshur në një fustan që ngjason me vello.

E në këtë stil s’e kemi parë kurrë Vjollcën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE