0

Vjollca vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është një ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Përveç që është shumë e angazhuar në profesion, Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e rregulluar dhe po qëndron në shtëpi.

Duket se Vjollca edhe në shtëpi qëndron kështu e rregulluar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE