0

U bë e njohur që në daljen e parë në skenë dhe tani, Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer për publikun.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare dhe në shumë prej tyre është edhe e ftuar të performojë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shummë e angazhuar, Vjolla gjen kohë edhe për rrjete sociale ku është tejet aktive.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se është dobësuar dhe ekspozon trupin në top formë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE